Przegrywanie i odzyskiwanie danych z uszkodzonych płyt CD, CD-Audio, DVD, DVD-Video, Blu-ray, BD-Video

Płyty optyczne CD, DVD lub Blu-ray były popularnym nośnikiem danych, jednak zostały wyparte przez nowocześniejsze technologie. Obecnie wiele osób nie ma możliwości ich odtworzenia, a tym samym skorzystania z zapisanych na nich informacji, zdjęć czy filmów. Warto wiedzieć, że płyty są stosunkowo nietrwałe – nagrywane i przechowywane w warunkach domowych płyty starzeją się po około 5-10 latach. Z tego powodu warto przegrać ich zawartość na trwalsze i nowocześniejsze nośniki.
Jeżeli płyta jest już uszkodzona możemy przy pomocy specjalistycznego oprogramowania odzyskać z niej nie czytelne dane. Posługujemy się znanym programem do odzyskiwania danych z płyt optycznych IsoBuster. Więcej na ten temat można przeczytać na naszej stronie www.VHS.waw.pl.
Oferujemy przegrywanie płyt CD, DVD i Blu-Ray na pendrive lub dysk twardy. W celu przegrania płyt prosimy o dostarczenie ich do biura w Warszawie, przy ul. Jaktorowskiej 4, lokal usł. 2, osobiście, paczkomatem InPost lub przesyłką kurierską. Czas usługi to zwykle jeden dzień. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu stacjonarnego: 22 42 33 533.

Przegrywanie płyt CD, CD-R, CD-Audio, VideoCD na USB pendrive do pliku MP3, MP4

Jeżeli posiadają Państwo bibliotekę archiwalnych, starych optycznych płyt CD to pomożemy:
  • przegrać wszsytkie pliki komputerowe z płyty CD na pendrive, dysk twardy lub zamieścić w internecie,
  • zgrać płytę muzyczną CD-Audio do plików muzycznych MP3 czy bezstratnego formatu audio WAV,
  • zgrać VideoCD z filmem do pliku wideo MP4 / MPEG-4 na USB pendrive, na dysk HD lub inny współczesny nośnik danych czy do internetu.

Przegrywanie płyt DVD, DVD-R, DVD-DL, DVD-Video na USB pendrive do pliku JPG, MP4

Jeżeli posiadają Państwo bibliotekę archiwalnych, starych płyt optycznych typu DVD, DVD-Video to możemy:
  • przegrać wszsytkie pliki komputerowe z płyty DVD-Rom na pendrive, dysk twardy lub przesłąć e-mailem,
  • zgrać płytę DVD-Video z pamiątkowymi filmami do pliku MP4 / MPEG-4 a potem przegrać na pendrive, dysk twardy HDD czy zamieścić na serwerze w internecie.

Przegrywanie płyt Blu-ray, BD-Rom, Blu-ray Video na USB pendrive do pliku JPG, MPEG-4

Jeżeli posiadają Państwo bibliotekę płyty typu Blu-ray czy BD - Video to możemy:
  • przegrać wszsytkie pliki z danymi komputerowymi z płyty BD-Rom na pendrive, przenośny dysk twardy HD lub przesłać do internetu,
  • zgrać płytę BD-Video z pamiątkowymi filmami FullHD do pliku MP4 / MPEG-4 a potem przegrać na USB pendrive, zewnętrzny dysk twardy HDD.

Odzyskiwanie danych, filmów, muzyki, zdjęć z uszkodzonych (nie działających) płyt optycznych

Archiwalna płyta optyczna CD, DVD, Blu-ray nie chce chodzić? Nie odtwarza się zapisany film wideo? Płyta optyczna jest porysowana? Brak możliwości zgrania pamiątkowych zdjęć? Pomożemy! Posiadamy specjalizowane oprogramowanie IsoBuster do odzyskiwania danych z uszkodzonych, nie działających płyt optycznych i kart microSD, SD. Więcej informacji przeczytasz tutaj.