PRZEGRYWAJ SWOJE ARCHIWA DO WOLI NA WARSZAWSKIEJ WOLI

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym przegrywaniem archiwalnych, starych kaset wideo: VHS, S-VHS, VHS-C, Video8, Hi8, Digital8, miniDV, HDV na USB pendrive do pliku MPEG-4 lub na płyty DVD Video. Oferujemy wiele standardów przegrywania, od prostej metody po najnowocześniejsze techniki oparte o sztuczną inteligencję AI aby polepszyć jakość starego nagrania.

Przegrywamy na USB pendrive również: kasety i szpule magnetofonowe, płyty winylowe, archiwalne płyty DVD, DVD-Video, CD, Cd-Audio i Blu-ray. Skanujemy do pliku JPEG stare filmy, fotografie, zdjęcia, negatywy, przezrocza i slajdy.

Image

Przegrywanie kaset wideo i audio na pendrive lub płytę DVD Video

Przegrywamy kasety: VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, DV, HDV, Video 8, Hi8, Digital 8, kasety magnetofonowe, kasety typu MiniDisc i inne...

Już od 15 zł / szt.

Image

Przegrywanie taśm magnetofonowych i celuloidowych filmów Super 8 mm

Przegrywanie filmów celuloidowe z amatorskimi filmami w standardzie 8 mm i Super 8 mm, taśm audio z magnetofonów szpulowych.

Już od 30 zł / szt.

Image

Przegrywanie i odzyskiwanie danych z płyt CD, CD-Audio, DVD, DVD-Video, Blu-ray, BD-Video

Przegrywamy płyty CD, DVD, Blu-ray na nowocześniejsze nośniki, takie jak twarde dyski, pendrivy, karty pamięci czy do Internetu. Konwersja płyt DVD-Video i BD-Video do współczesnego formatu MPEG-4 / MP4. Konwersja płyt CD-Audio do płiku MP3, WAV.

Już od 10 zł / szt.

Image

Przegrywanie archiwalnych, muzycznych płyt winylowych

Przegrywamy winylowe płyty gramofonowe do plików MP3, WAVE na USB pendrive, kartę pamięci SD czy dysk twardy HDD. 

Już od 20 zł / szt.

Image

Skanowanie papierowych zdjęć, starych fotografii, fotograficznych klisz pozytywowych i negatywowych, slajdów, przezroczy

Skanujemy zdjęcia z odbitek papierowych, fotograficznych analogowych klisz negatywowych, kolorowych i czarno białych slajdów, przezroczy oraz poklatkowo filmy celuloidowe Super 8 mm i Normal 8 mm.

Już od 0,70 zł / szt.

Image

Poprawa jakości starych nagrań filmowych oraz montaż nieliniowy filmów z kaset wideo, płyt DVD i celuloidów

Montujemy zgrane przez nas materiały wideo, tworzymy z nich filmowe prezenty, pokazy slajdów na urodziny i inne rodzinne rocznice. Poprawiamy jakość archiwalnych materiałów wideo i filmów przy pomocy profesjonalnych programów AI (sztuczna inteligencja).

Już od 50 zł

KONTAKT do www.VHS.waw.pl

Pn.-Pt.: 9:00 - 19:00, Sb. 10.00-18.00

01-202 Warszawa, Jaktorowska 4 lok u.2 (wejście z tyłu budynku od ulicy Wolskiej)

Tel. stacjonarny: +48 22 42 33 533, Tel. komórkowy: +48 888 564 879