Wielu z Państwa zlecając nam przegranie starych kaset wideo (VHS, S-VHS, Hi8, Digital8, video8, miniDV, DV) pytało nas o możliwość polepszenia materiału filmowego. Miło nam poinformować iż możemy Państwu zaoferować usługę polepszenia jakości zgranego wideo. Przy pomocy programów opartych o "sztuczną inteligencję - nauczanie maszynowe" jesteśmy w stanie ulepszyć nagranie. Przykłady możecie Państwo obejrzeć na naszym kanale YouTube. zapraszamy także na naszą stronę www.vhs.waw.pl

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.mojaplyta.pl gdzie oferujemy swoje usługi dla Klienta detalicznego. Można tam zamówić płyty optyczne CD - Rom, CD muzyczne, DVD, DVD Video, Blu-ray z indywidualnym projektem nadruku. Do płyt oferujemy różnego rodzaju opakowania typu: digipacki z kartonu ekologicznego, koperty kartonowe, pudełka plastikowe, puszki metalowe i wiele wiecej... Możliwy jest odbiór osobisty w Warszawie z bardzo krótkim terminem realizacji np. w 1 godzinę (exspres). Zapraszamy.

Krótko o nas:

Działamy w poligrafii od 1993 roku a pod szyldem Pracownia Poligraficzna PREPRESS od 1996 roku. Zajmujemy się drukiem na różnych rodzaj podłoży, najwięcej na płytach CD, DVD, Blu-ray. Drukujemy także opakowania do płyt i pamięci USB pendrive. Wykonujemy niskie nakłady: pudełek, kopert, wkładek do pudełek oraz inne. We własnym zakresie wykonujemy projekty graficzne do wszelkiego rodzaju druków. Firma jest mała i elastyczna, mieści sie w centrum Warszawy i potrafi działać bardzo szybko.

Szukaj